Betshop: AEK – Ολυμπιακός με πλήθος αγορών (04/04)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Η ΑΕΚ υποδέχεται τον Ολυμπιακό σε ντέρμπι για τα πλέι οφ της Σούπερ Λιγκ. Το ματς το βρίσκετε με πληθώρα από αγορές στην Betshop.

Δεν ξεκίνησαν με τον καλύτερο τρόπο τα φετινά πλέι οφ για την ΑΕΚ. Η Ένωση είχε έξοδο στην Τούμπα απέναντι στον ΠΑΟΚ, όπου και ηττήθηκε με σκορ 3-1. Παρόλο που ισοφάρισε για το 2-2 με τον Ολιβέιρα στη λήξη του πρώτου ημιχρόνου παρουσίασε αρκετές αμυντικές αδυναμίες, τις οποίες και εκμεταλλεύτηκε ο αντίπαλός της. Βρίσκεται στην τέταρτη θέση της κατάταξης και χρειάζεται βαθμούς για να διατηρήσει επαφή με τον δεύτερο Άρη, από τον οποίο τη χωρίζουν τρεις πόντοι.

Την εξαιρετική φόρμα του εντός συνόρων συνεχίζει ο Ολυμπιακός, που μετράει τέσσερα διαδοχικά νικηφόρα παιχνίδια στη Σούπερ Λιγκ. Μπήκε με φόρα στα πλέι οφ, καθώς νίκησε στο Γ. Καραϊσκάκης τον Άρη με 1-0. Αν και έμεινε με 10 παίκτες μετά την αποβολή του Λαλά στο 41′, η ομάδα του Μαρτίνς είχε ήδη προηγηθεί τρία λεπτά νωρίτερα με το τέρμα του Μασούρα, που ήταν το μοναδικό της αναμέτρησης. Με την απόστασή του από τον δεύτερο Άρη στο +19, βρίσκεται αγκαλιά με τον τίτλο φέτος.

To φαβορί της αναμέτρησης είναι ο Ολυμπιακός, με το “διπλό” να εντοπίζεται στο 2.34 στην ιστοσελίδα της Betshop. Στις άλλες επιλογές για αποτέλεσμα, η ισοπαλία είναι στο 3.31 και ο “άσσος” στο 3.12.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: