Λεβερκούζεν – Ατλέτικο M. με πολλά ειδικά στοιχήματα στην Interwetten

Προωθητικές ενέργειες της Interwetten

Λεβερκούζεν και Ατλέτικο Mαδρίτης κοντράρονται απόψε το βράδυ (22:00), και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πολλά ειδικά στοιχήματα και κορυφαίες αποδόσεις.

Μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, η Λεβερκούζεν επέστρεψε στις ήττες. Το Σάββατο, υποδέχθηκε τη Γκλάντμπαχ, για την Bundesliga, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Είχε ισοφαρίσει προσωρινά με τον Φόλαντ στο 25ο λεπτό. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα επτά από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, σε όλες τις φετινές διοργανώσεις.

Εδώ και έντεκα αναμετρήσεις, η Ατλέτικο Μαδρίτης παραμένει αήττητη, μετρώντας τέσσερις νίκες και επτά ισοπαλίες. Το Σάββατο, φιλοξενήθηκε από τη Σεβίλλη, για τη La Liga, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Έχοντας βρεθεί πίσω στο 28′, κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το τέρμα του Μοράτα, στο 60ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της, σε όλες τις φετινές διοργανώσεις.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.