ΑΕΛ – Παναθηναϊκός με πολλά ειδικά στοιχήματα στην Interwetten

Προωθητικές ενέργειες της Interwetten

ΑΕΛ και Παναθηναϊκός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην αυλαία της 3ης αγωνιστικής και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πολλά ειδικά στοιχήματα και κορυφαίες αποδόσεις.

Η ΑΕΛ ξεκίνησε με ήττα την φετινή της σεζόν, αφού στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος (11/09) λύγισε στην έδρα του ΠΑΟΚ με σκορ 1-0. Ο Δικέφαλος του Βορρά άνοιξε το σκορ νωρίς με τον Τζόλη και είχε πολλές και μεγάλες ευκαιρίες να διαπλασιάσει τα τέρματά του. Η ομάδα του Γρηγορίου είχε δύο δικές της μεγάλες στιγμές στις καθυστερήσεις των δύο ημιχρόνων, αλλά δεν δικαιούταν κάτι από τον αγώνα σύμφωνα με την παθητική της εικόνα. Το παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής αναβλήθηκε, έτσι η ΑΕΛ έδωσε φιλικό με τον ΠΑΣ Γιάννινα, από τον οποίο επίσης ηττήθηκε με το ίδιο σκορ.

Και ο Παναθηναϊκός ξεκίνησε με ήττα 1-0 τη σεζόν 2020/21, ενώ επίσης δεν αγωνίστηκε για τη 2η αγωνιστική. Στην πρεμιέρα δεν είχε φαντασία στο επιθετικό του παιχνίδι και δίκαια ηττήθηκε στην Τρίπολη από τον Αστέρα. Το καθοριστικό τέρμα ήρθε στο 73ο λεπτό από τον Ριέρα. Η ομάδα του Πογιάτος έδωσε φιλική αναμέτρηση την προηγούμενη Κυριακή απέναντι στο Λεβαδειακό, προβληματίζοντας και πάλι με την απόδοσή του παρά την επικράτηση με 1-0.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: