Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Βραζιλία – Ουρουγουάη (14/10)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Η Βραζιλία μάχεται με την Ουρουγουάη για τα προκριματικά Μουντιάλ και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Πρώτη απώλεια βαθμών, μετά από τρεις συνεχόμενες νίκες στα προκριματικά για την Βραζιλία, που κατέληξε στην ισοπαλία με την Κολομβία εκτός έδρας (0-0). Φρένο έβαλε η γηπεδούχος στη ”σελεσάο” κρατώντας το παιχνίδι στο “μηδέν”. Παρά την εξέλιξη της αναμέτρησης, η ομάδα του Λεονάρντο Μπάκι, φάνηκε κινητική. Ωστόσο δεν εκμεταλλεύτηκε τα λάθη των αντιπάλων της. Το σκορ αυτού του ματς, δεν δημιούργησε καμία τεράστια ζημιά, καθώς παραμένει μόνη της στην κορυφή της βαθμολογίας, με 28 πόντους, στο +6 από τη 2η Αργεντινή.

Με ήττα συνέχισε την πορεία της η Ουρουγουάη, δεχόμενη το 3-0 εκτός έδρας, από την Αργεντινή. Από το πρώτο κιόλας ημίχρονο, η ”σελέστε” μπήκε στα δύσκολα, προσπάθησε να φτάσει στο αγωνιστικό κομμάτι τους αντιπάλους, με αυτό να φαίνεται αδύνατον, με τον αυξημένο ρυθμό που ανέπτυξε η Αργεντινή. Γκολ στα δίχτυα είδε στο 38΄ και λίγο αργότερα στο 44΄, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται στο 62ο λεπτό. Είναι στην 4η θέση με 16 πόντους, ισοβαθμώντας με το Εκουαδόρ.

Με βάση τις αποδόσεις της betshop, μεγαλύτερες πιθανότητες νίκης έχει η Βραζιλία. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.50, η ισοπαλία στο 4.15, και το διπλό στο 6.95.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: