Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης (21/09)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Η Χετάφε υποδέχεται την Ατλέτικο Μαδρίτης για την 6η αγωνιστική της Λα Λίγκα και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Δεν διανύει την καλύτερή της περίοδο η Χετάφε, η οποία δεν έχει βαθμολογική συγκομιδή προς το παρόν στο πρωτάθλημα φέτος. Σημείωσε την πέμπτη σερί της ήττα στη διοργάνωση, καθώς έχασε μακριά από το γήπεδό της από τη  Ράγιο Βαγιεκάνο με 3-0. Παραχώρησε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα στο 9′ ο Τρέχο. Συμπλήρωσαν στο 78ο λεπτό ο Κις να διευρύνει το προβάδισμα στο 78’και ο Φαλκάο στο 81΄, μόλις ένα δεκάλεπτο αφότου πέρασε στο ματς. Λίγα πράγματα δημιουργικά έδειξαν οι φιλοξενούμενοι.

Από ισοπαλία έρχεται η Ατλέτικο Μαδρίτης αφού έμεινε στο 0-0 εντός έδρας με την Αθλέτικ Μπιλμπάο. Η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε, τα βρήκε σκούρα, δυσκολεύτηκε να αντιμετωπίσει την άμυνα των αντιπάλων και δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες που τις δόθηκαν. Η δεύτερη κίτρινη κάρτα του Φέλιξ στο 78΄, έκανε την ομάδα να μείνει με δέκα παίκτες.

Με βάση τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Ατλέτικο Μαδρίτης είναι το φαβορί στην αναμέτρηση. Στο 6.10 είναι ο άσος, στο 3.53 η ισοπαλία και στο 1.69 το διπλό.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: