Λέστερ – Μαν. Γιουνάιτεντ με πολλά ειδικά στοιχήματα στην Interwetten

interwetten

Λέστερ και Μαν. Γιουνάιτεντ συγκρούονται στις 14:30 και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών.

Η Λέστερ προέρχεται από ένα πολύ σημαντικό αποτέλεσμα τόσο αγωνιστικά όσο και βαθμολογικά. Την προηγούμενη αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ κέρδισε εκτός την Τότεναμ με σκορ 2-0. Το ένα γκολ πέτυχε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Βάρντι – είναι ο πρώτος της σκόρερ με 11 τέρματα – με πέναλτι. Το δεύτερο ήρθε από αυτογκόλ του Αλντερβάιρελντ στο 59′. Είναι πλέον δεύτερη στη βαθμολογία και τέσσερις πόντους πίσω από την πρώτη θέση, όπου κατοικοεδρεύει η Λίβερπουλ. Εκτός αποστολής λόγω τραυματισμού βρίσκονται οι Περέιρα και Σογιουντσού.

Πέντε βαθμούς μακριά από την κορυφή, στους 26 συνολικά, και στην τρίτη θέση της κατάταξης έχει φτάσει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (στην ίδια θέση είναι και η Έβερτον). Πήρε ώθηση χάρη στη νίκη με ευρύ σκορ μέσα στο “Ολντ Τράφορντ” που πέτυχε με αντίπαλο τη Λιντς και σκορ 6-2 στο αμέσως προηγούμενο ματς της για το πρωτάθλημα. Εννιά τέρματα έχει πετύχει μέχρι στιγμής ο Μπρούνο Φερνάντες. Ο Σόλσκιερ δεν έχει στη διάθεσή του τον τραυματία Ρόχο.

Το φαβορί της συγκεκριμένης αναμέτρησης είναι η Μαν. Γιουνάιτεντ, με το “διπλό” να εντοπίζεται στο 2.45. Πέρα από αυτό, ο “άσος” είναι στο 2.85 και το “Χ” στο 3.20.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: