Ροντέ – Λανς με πολλά ειδικά στοιχήματα στην Interwetten

Προωθητικές ενέργειες της Interwetten

Ροντέ και Λανς κοντράρονται απόψε το βράδυ (19:55), και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πολλά ειδικά στοιχήματα και κορυφαίες αποδόσεις.

Μετά από δυο διαδοχικές νίκες επί των Κλερμόν (0-1 εκτός) και Σαμπλί (2-0 εντός), η Ροντέ γνώρισε και πάλι την ήττα. Την Παρασκευή, φιλοξενήθηκε από την Αζαξιό, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0, με γκολ που δέχθηκε στο 56ο λεπτό της αναμέτρησης. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία τελευταία της ματς. Στις τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και οκτώ αναμετρήσεις η Λανς, στις οποίες και μετράει πέντε νίκες και τρεις ισοπαλίες. Το Σάββατο, υποδέχθηκε τη Λοριάν, της οποίας και επικράτησε 1-0, με το εύστοχο πέναλτι του Μαουρίσιο στο 82ο λεπτό να της χαρίζει και τη νίκη. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία τελευταία της ματς. Στις τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.