Σίτι – Λέστερ με πολλά ειδικά στοιχήματα στην Interwetten

interwetten

Η Μάντσεστερ Σίτι φιλοξενεί τη Λέστερ για την Πρέμιερ και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πολλά ειδικά στοιχήματα και κορυφαίες αποδόσεις.

Δεν τα πήγε όπως θα ήθελε την περσινή αγωνιστική περίοδο η Σίτι, αλλά θέλει να διορθώσει τα πράγματα φέτος. Ξεκίνησε με νίκη στην Πρέμιερ Λιγκ, σεσ ένα γήπεδο που πέρσι έχασε. Φιλοξενήθηκε από τη Γουλβς στη «Μολινό», και πήρε από το πρώτο ημίχρονο προβάδισμα με δύο γκολ. Δέχτηκε πίεση και είδε τον Ραούλ Χιμένες να μειώνει. Ωστόσο, άντεξε σχετικά εύκολα και κέρδισε τελικά 1-3, με γκολ του Γκαμπριέλ Ζεσούς στην τελευταία φάση. Είναι δικαιολογημένα το φαβορί για τη νίκη στο σημερινό παιχνίδι.

Η Λέστερ με τη σειρά της, έχει μπει δυναμικά στη φετινή Πρέμιερ Λιγκ. Η ομάδα του Μπρένταν Ρότζερς έπαιξε ωραίο ποδόσφαιρο στα δύο πρώτα ματς της σεζόν και κέρδισε δίκαια. Πρώτα τη Γουέστ Μπρομ, με 0-3, και έπειτα τη Μπέρνλι, με 4-2. Έχει τον Βάρντι σε καλή φόρμα και θα πάει να χτυπήσει το παιχνίδι στο «Έτιχαντ» απόψε. Προέρχεται από τον αποκλεισμό από την Άρσεναλ στο Λιγκ Καπ.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: