Stoiximan: Σεντ Ετιέν – Μονπελιέ με πλήθος επιλογών

Προωθητικές ενέργειες του Stoiximan

Η Σεντ Ετιέν φιλοξενεί τη Μονπελιέ (21:45), για την 36η αγωνιστική της Ligue 1, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αήττητο σερί επτά αγώνων “τρέχει” στο πρωτάθλημα η Σεντ Ετιέν, έχοντας απολογισμό έξι νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη εβδομάδα, το σύνολο του Ζαν Λουίς Γκασέ ταξίδεψε στο Πριγκιπάτο για την αναμέτρηση με τη Μονακό, από όπου και έφυγε με το διπλό, μετά και το τελικό 2-3. Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο 18ο λεπτό, όμως έκανε την ανατροπή με τους Μπαλό (αυτ. 59′), Καμπελά (71′) και Νορντίν (80′), πριν οι γηπεδούχοι μειώσουν στις καθυστερήσεις για το τελικό αποτέλεσμα. Αυτή ήταν και η τέταρτη διαδοχική της νίκη, μετά και από εκείνες με Μπορντό (3-0 εντός), Ρεμς (0-2 εκτός) και Τουλούζ (2-0 εντός). Με 62 βαθμούς, βρίσκεται στην τέταρτη θέση της κατάταξης, στο -1 από την τρίτη Λυών. Έντεκα νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο απολογισμός της σε εντός έδρας αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα, πανηγυρίζοντας τη νίκη και στα τρία τελευταία αντίστοιχα παιχνίδια της.

Κάτι αντίστοιχο ισχύει και για τη Μονπελιέ, η οποία αγνοεί την ήττα στα τέσσερα τελευταία ματς πρωταθλήματος, όπου και μετράει χαρακτηριστικά τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη εβδομάδα, το σύνολο του Μισέλ ντε Ζακαριάν υποδέχθηκε την Αμιάν, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω λίγο μετά τη συμπλήρωση μιας ώρας, φτάνοντας στην ισοφάριση με τον Μολέ, εννέα λεπτά πριν τα 90′. Πρώτη απώλεια, μετά τις νίκες επί των Τουλούζ (2-1 εντός), Στρασμπούργκ (1-3 εκτός) και Παρί Σεν Ζερμέν (3-2 εντός). Με 55 βαθμούς, βρίσκεται στην πέμπτη θέση, όπου και “συγκατοικεί” με τη Μαρσέιγ. Έξι νίκες, έξι ισοπαλίες πέντε ήττες ο απολογισμός της σε εντός έδρας αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μπελίντα Μπέντσιτς – Σιμόνα Χάλεπ (15:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.