Betshop: Από τέσσερα διαδοχικά Under 2.5 η Οσέρ

Για την τέταρτη αγωνιστική της Ligue 2, η Οσέρ υποδέχεται τη Γκινγκάμπ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 446+ αγορές!

Επιστροφή στις ήττες για την Οσέρ, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε κόντρα στη Λε Μαν (2-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Σοσό, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. το τέρμα που δέχθηκε στο έκτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 και στα τέσσερα φετινά της παιχνίδια στο πρωτάθλημα, ενώ στα τρία πιο πρόσφατα βγήκε και το N/G.

Την πρώτη της νίκη, μετά από δυο αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα, πανηγύρισε και πάλι η Γκινγκάμπ. Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε την Ορλεάν, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Ροντελέν στο 35ο λεπτό της αναμέτρησης, ήταν και αυτό που της χάρισε το τρίποντο. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα φετινά της παιχνίδια στο πρωτάθλημα.