Ισπανία – Μάλτα με πολλά ειδικά στοιχήματα στην Interwetten

Προωθητικές ενέργειες της Interwetten

Ισπανία και Μάλτα κοντράρονται απόψε το βράδυ (21:45), και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πολλά ειδικά στοιχήματα και κορυφαίες αποδόσεις.

Αήττητη παραμένει εδώ και οκτώ αναμετρήσεις για τα προκριματικά η Ισπανία, έχοντας απολογισμό έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, αντιμετώπισε τη Σουηδία, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1, με τον Ροδρίγο να ισοφαρίζει στο δευτερό λεπτό των καθυστερήσεων και να γλιτώνει την Ισπανία από την ήττα. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Την έβδομη σερί της ήττα σε αυτά προκριματικά υπέστη η Μάλτα, έχοντας προηγηθεί εκείνες από Ισπανία (0-2 εντός), Σουηδία (3-0 εκτός, 0-4 εντός), Ρουμανία (0-4 εντός, 1-0 εκτός) και Νορβηγία (2-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τα Νησιά Φερόε, από τα οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 71ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G στα επτά τελευταία της παιχνίδια, είτε φιλικά είτε επίσημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.